Na slovenskom území pôsobí spoločnosť Robert Bosch už od roku 1899. Zo začiatku prostredníctvom zahraničného zastúpenia v podunajskej monarchii so sídlom vo Viedni a v období medzi rokmi 1920 a 1945 prostredníctvom vlastnej spoločnosti v Prahe. Po skončení vojny sa o spoločný trh staral Bosch zo Stuttgartu a od roku 1969 opäť z Viedne. Po vytvorení samostatnej Slovenskej republiky v roku 1993 Bosch založil svoju vlastnú spoločnosť, Robert Bosch, spol. s r.o. so sídlom v Bratislave.


Keď v roku 1959 prišla na trh motorová píla STIHL Contra, začala nová éra v lesnom hospodárstve. S ňou mohol pracovať človek sám a zvýšiť svoj výkon v ťažbe o neuveriteľných 200%. Vtedy začala revolúcia, ktorá ešte stále trvá, v každodennej práci v lesnom hospodárstve – a tým sa navždy stali dejiny STIHL dejinami úspechu. Dnes nie sme iba svetovou jednotkou na trhu s motorovými pílami. Náš sortiment produktov sa rovnomerne rozširuje. Konštruujeme prvotriedne motorové prístroje pre poľné a lesné hospodárstvo, záhradníctvo, krajinárstvo, ako aj pre stavebníctvo. Samozrejme aj pre prácu na súkromných pozemkoch, v záhrade a okolo domu.


Značka MTD bola založená v roku 1932 v Clevelande, Ohio, USA. Začínala ako výrobca a dodávateľ náradia a razníc pre regionálne továrne. Vďaka vytrvalej a ťažkej práci, integrite a akcente na zákaznícky servis si značka MTD rýchlo urobila dobré meno ako dodávateľ kvalitného náradia.


Od roku 1994 má firma WOLF-Garten svoje zastúpenie aj v Slovenskej republike . Pre väčšie potešenie a lepšie výsledky pri práci na záhrade slúžia záhradkárom kvalitné výrobky od firmy WOLF. Pretože táto firma ponúka vo svojom programe starostlivosť o záhradu ,všetko čo moderná údržba záhrady vyžaduje. Od zakladania a obnovy trávnikov (napr. osivá, hnojivá), cez údržbu trávnikov (napr. kosačky a vertikutátory), až po práce na okrasnej záhrade (napr. nožnice na stromy a kvety, náradie pre obrábanie pôdy a udržiavanie záhradných rybníčkov). Rozsiahle poznatky, nákladné výskumné a vývojové práce, priebežné a dôkladné kontroly kvality a bezpečnosti, rovnako ako skúšobný experti z oboru starostlivosti o záhradu na celom svete, garantujú moderné a kvalitné výrobky, ktoré znesú akékoľvek porovnávanie. Rôzne skúšobné inštitúcie to nezávisle od seba stále potvrdzujú.


Vítame Vás na web-stránke firmy Marián Šupa, ktorá sa zaoberá výrobou malotraktorov, predajom a servisom záhradnej, lesnej a komunálnej techniky od renomovaných firiem svetových znaciek.


Motorové olejeGestorH s.r.o.
©danullik